Garanti ve İade Koşulları
GARANTİ KOŞULLARI

Tüm ürünlerimiz adresinize ulaşana dek Fiyonk Kuyumculuk San. ve Tic. Ltd. Şti. garantisi altındadır. 

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmanın garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde kargo yetkilisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Garanti Dışı Kalan Durumlar
  • Ürünlerin Kullanımından dolayı kaynaklanan kopma, kırılma vs. gibi sebepler.
  • Ürünlerin tamamen bilerek ve isteyerek yıpratılması.


ÜRÜN İADE KOŞULLARI


Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün 7 günlük süre içerisinde kullanılmış ise ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

İade Kapsamı Dışında Kalan Durumlar:

  a) İadeye konu olan ürünün hatası kullanıcı kaynaklı ise iade yapılmamaktadır.
  b) Ürün üzerindeki barkod çıkartılırsa ya da zarar görürse, ürünün iadesi ya da değişimi yapılmamaktadır.
  c) Satın almış olduğunuz ürünlerde kişiselleştirme yapılmış ise (kişiye özel yüzük ölçüsü yapılması, renk tercihi yapılması vb.) iade ve değişim yapılmamaktadır.
  d) Tüm ürünlerimiz ambalajlı ve steril olarak gönderildiğinden dolayı, özellikle Küpe ve Piercing gibi hijyenilk açıdan tekrar kullanılması mümkün olmayan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.