En Yeni Altın Bileklik Tasarımları

08 Mayıs 2023
En Yeni Altın Bileklik Tasarımları

Altın bileklikler günümüzün en gözde takıları arasında yer almaktadır. Pek çok kadın için altın bileklikler favoridir. Modası asla eskimeyen altın bileklikler sayesinde şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Altın bileklik modelleri arasından beğendiğiniz bileklik modelini sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. 

Günlük ve özel günlerde kullanabileceğiniz bileklikler son derece şık bir şekilde tasarlanmaktadır. Altın bileklik modellerimiz yatırım amaçlı, takı amaçlı ve hediyelik amaçlı olarak sitemizde satışa sunulmaktadır. 

8, 14 ve 22 ayar altın bileklik modellerimiz arasından ihtiyacınıza göre bileklik modelini seçebilirsiniz. Altın bileklik modellerimizde sınırlara bağlı kalmıyor ve herkesin ihtiyacını karşılayacak tasarım ürünlerin satışını gerçekleştiriyoruz. 

Son Moda Altın Bileklik Modelleri

Günümüzde bileklik modelleri sürekli yenilenmekte ve farklı tasarıma sahip bileklik modelleri piyasaya sunulmaktadır. Son moda altın bileklik modellerimizi sitemizin bileklik kategorisinde bulabilirsiniz. Birbirinden şık ve modern altın bileklik modellerimizin yanı sıra klasik modellerimiz de mevcuttur. 

Her tarza uygun kelepçe bileklik modellerimiz taş ve işlemelerle daha şık bir hale getirilmiştir. Sade kelepçe bileklik modellerimizin yanı sıra burma bileklik, mega bileklik, Trabzon hasır bileklik ve hediyelik altın bileklik modellerine sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. 

Bileklik modellerinizin altın rengini kendiniz belirleyebilir ve bilekliklerinizde kendi tarzınızı kendiniz yaratabilirsiniz. İstediğiniz bileklik modellerini farklı markalardan sitemiz aracılığıyla alabilirsiniz. 

Farklı fiyat aralığında bulunan altın bileklik modellerimiz 8 ayar, 14 ayar ve 22 ayar olarak üç farklı grupta satışa sunulmaktadır.  Yeşil, sarı, rose, beyaz, rose ve beyaz, yeşil ve rose, yeşil, rose ve beyaz, yeşil ve beyaz altın renklerini barındıran yüzlerce bileklik modelimizi inceleyebilir ve beğendiklerinizi hemen satın alabilirsiniz. 

Taşlı Altın Bileklik Modelleri

Sade bileklikler kadar taşlı ve gösterişli bileklik modelleri de çok tercih edilmektedir. Sitemiz üzerinden birbirinden renkli ve göz alıcı taşlı bileklik modellerini bulabilirsiniz. İnci, topaz, zirkon ve firuze gibi taşların kullanıldığı bileklik modellerimiz bayanlar tarafından çok beğenilmektedir. 

Taşlı altın bileklik modellerimizde sayısız alternatif bulabilirsiniz. İnce ve kalın altın bileklik modellerimiz arasından taşlı, sade veya işlemeli modelleri tercih edebilirsiniz 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.